Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam consilier receptie service RAC74 depozit Tulcea

4.000 LEI
ID 881044
acum 3 săptămâni
Tulcea, Tulcea
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere
CRITERII DE SELECTIE:

· Experienta in pozitia de Consilier Receptie Service sau pozitii similare, constituie un avantaj;

· Studii superioare in domeniul tehnic/auto, constituie un avantaj.

CERINTE:

· Absolvent din domeniul tehnic/auto.

· Cunostinte si aptitudini bune de operare PC;

· Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii;

· Orientare catre clienti, spirit de competitie, gandire analitica;

· Caracter deschis, empatic, capabil sa dezvolte relatii interumane;

· Bune abilitati dе lucru in echipa, persoana organizata, atenta la detalii, riguroasa, avand capacitatea de a respecta termenele limita;

· Serios, corect, punctual, cu dorinta de a se dezvolta si invata lucruri noi.

DESCRIEREA JOBULUI:

· Gestioneaza functionarea Receptiei service, asigurand fluxul eficient al documentelor de lucru;

· Preia solicitarile clientilor (fizic sau telefonic), si efectueaza programari pentru reparatii in service, intocmind documentele necesare in aces sens;

· Contacteaza clientii intr-un mod proactiv, construind si dezvoltand relatii cu acestia, prin furnizarea de servicii excelente;

· Promoveaza activ si eficient serviciile din service;

· Tine permanent legatura cu clientii, pe parcursul reparatiilor;

· Preia, centralizeaza si transmite reclamatiile primite de la clienti;

· Indeplineste orice alte responsabilitati stabilite de Seful de service.

CE OFERIM ?

· Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si inovatoare;

· Mediu de lucru placut si prietenos;

· Pachet salarial motivant, in acord cu experienta si abilitatile tale si bonusuri in functie de performante;

· Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Daca esti o persoana dedicata, cu cunostinte si experienta in domeniul vanzarilor, te invitam sa aplici si sa atasezi o scrisoare de intentie in care se ne spui de ce esti candidatul potrivit pentru aceasta pozitie. Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

DESCRIEREA COMPANIEI

SC RAC 74 IMPEX SRL este o companie romaneasca de succes, cu o vechime de 26 de ani pe piata muncii, care comercializeaza o gama larga de produse, toate beneficiind de garantie si suport.

Obiectivul nostru este satisfacerea cat mai bine a cerintelor si nevoilor clientilor nostri si oferirea produselor de calitate superioara, la preturi competitive. Fiind in plina ascensiune, compania pune accent pe dezvoltarea continua si inovatie. ASTEPTAM cv-urile pe [email protected]

Contactează utilizatorul

RAC74 IMPEX
ID 881044