Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam BEACH BOYS

Salariu confidenţial
ID 879964
acum o zi
Mamaia, Constanta
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Tip job

Sezonier

duplicate

1

Descrierea postului

Hotel Zenith MAMAIA angajeaza cu CONTRACT PERIOADA DETERMINATĂ:

BEACHBOY

- Condiții foarte bune de muncă
- Salariu integral consemnat in contractul de munca
- Transport parțial decontact
- Asigurarea mesei de prânz

Doriți mai multe detalii? SUNAȚI-NE la 0732121615 în intervalul 09.00 - 16.00 (LUNI - VINERI) și vă vom oferi toate detaliile!

Zenith Hotel Mamaia | SC MAMAIA RESORT HOTELS SRL
ID 879964

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajăm Beach boy
Sezonier  |  Fără studii superioare
Salariu: 3.000 LEI
Acum 11 ore Mamaia, Constanta
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam Bucatar / Ajutor Bucatar/Muncitor necalificat
Full time / Part time / Sezonier  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum o zi Mamaia, Constanta
Angajam Ospatar/Barman/ Ajutor ospatar (hotel Statiunea MAMAIA)
Full time / Part time / Sezonier / Temporar  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Angajam CAMERISTE HOTEL
Full time / Sezonier  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Angajam Receptioneri Hotel