Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam asistent de vanzari!

Salariu confidenţial
ID 806590
acum o săptămână
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Vânzări

Dioda-Service SRL este o firmă cu capital integral românesc, lansată în 1996, cu profil electronic.

Dacă ești o persoană tânără, dinamică și cu înclinare tehnică te vrem în echipa noastră!

Cerințe:

- Abilități foarte bune de vânzare și relaționare
- Atitudine pozitivă și respectuoasă
- Orientare către client și soluții
- Persoană organizată, ordonată, meticuloasă, atentă la detalii
- Abilitate de a rezolva sarcini multiple
- Cunoștințe de operare PC
- Cunoștințe limbă engleză – nivel mediu

Responsabilități/descrierea job-ului:

- Oferă suport clienților din magazin
- Prezintă și vinde produsele magazinului
- Răspunde solicitărilor clienților
- Menține o atitudine profesionistă în timpul programului de lucru
- Realizează recepția, vânzarea, încasarea produselor
- Menține zilnic aspectul magazinului (curățenie, ordine, așezarea produselor pe rafturi)

Nivel carieră:

Entry-Level (< 2 ani)
Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii:

Necalificat
Calificat
Student
Absolvent

Oferim:

- Contract de muncă pe perioadă nelimitată
- Salariu fix
- Tichete de masă

CV-urile puteți să le trimiteți pe email-ul: diodagl@yahoo.com sau le puteți aduce la sediul magazinului (Str. Brăilei nr.169, Bl. A1/15).

Dioda Galati
ID 806590