Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam agent imobiliar

2.500 LEI
ID 827779
acum 6 zile
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Imobiliare

Descriere
Te-ai intrebat vreodata cum fuctioneaza o agentie imobiliara? Piata imobiliara este un domeniu dinamic unde ai posibilitatea de a te dezvolta profesional si de a fi independent financiar.

Responsabilitățile tale vor fi:

să contactezi telefonic clienții
să propui solutii optime clientilor și să faci inchei tranzactii
să oferi suport și asistență clientilor pe parcursul desfasurarii tranzactiei
să raportezi activitatea intreprinsa
să administrezi baza de date cu proprietatile date spre vanzare/inchiriere
să promovezi intensiv ofertele agentiei pe site-urile de specialitate
Lipsa experienței in domeniul imobiliar nu constituie o problemă deoarece vei beneficia de instruire inițială și sprijin constant, insa experienta in domeniul imobiliar/vanzari reprezinta un avantaj!

Pentru rezultatele tale, vei beneficia de:

-Venituri peste media pietei pe masura muncii depuse si a implicarii

-Laptop si telefon de serviciu

-Instruire initiala si sprijin constant

-Portofoliu clienti si proprietati din start (foarte important)

-Mediu de lucru placut

-Oportunitatea de a ocupa postul de Manager de vanzari

Cerinte

Daca iti place sa comunici, ai cunostinte de operare calculator, ai initiativa, esti pozitiv, organizat si esti responsabil pentru ceea ce spui si faci, atunci ne-ar placea sa te cunoastem!

Dorim sa formam o echipa de profesionisti proactivi, cu drag de comunicare, plini de incredere si respect.

Nu ne intereseaza sa stii tot, nici pe toata lumea, insa ne intereseaza “bunul simt” si dorinta de a fi “team player”, de restul ne ocupam noi :)