Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agenți Enel Energie Muntenia

2.000 LEI
ID 825978
acum 3 săptămâni
Targu Jiu, Gorj
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Enel este acum cel mai mare investitor privat din țară, în domeniul energetic, cu operațiuni de furnizare şi distribuție a energiei electrice, precum și producție de energie din surse regenerabile.
Vino alaturi de noi in echipa de reprezentanti vanzari D2D:

Esti candidatul ideal daca:
- iti place sa interactionezi cu oamenii, ai abilitati bune de comunicare
- esti energic, pozitiv, ai putere si dorinta de munca
- esti perseverent, negociezi cu succes
- esti organizat, responsabil si orientat spre rezultate

Descrierea jobului:
- interactionezi in mod direct cu clientii pentru a promova si incheia
contracte de furnizare energie electrica si gaze naturale
- ai munca de teren 90% din timpul de lucru
- respecti un targhet de vanzari zilnic/lunar
- raportezi zilnic activitatea catre superiorii ierarhici

Pachetul tau de beneficii:
- salariu fix
- bonusuri lunare semnificative, motivante
- contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata
- program de lucru flexibil, adaptat nevoilor tale
- loc de munca placut, stabil
- posibilitati reale de promovare ca leader de echipa celor care
demonstreaza rezultate si abilitati necesare

Vrem sa te cunoastem,aplica acum!
Relații la numărul
0722860078

Cristian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825978