Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vânzări Țiglă metalica

Salariu confidenţial
ID 775930
acum 2 săptămâni
Botosani, Botosani
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Iti doresti o cariera in vanzari?

Compania noastra, Cordial Construct Roof, distribuitor al produselor BILKA pentru judetul Botosani, este in cautarea unei noi persoane care sa se alature echipei noastre, pe postul de Agent de vanzari / Reprezentant vanzari pe teren.

Descrierea postului:
- Promovarea produselor companiei (comercializam exclusiv produse Bilka - cel mai mare producator de invelitori metalice din Romania si Europa de Est)
- Negocierea si supervizarea derularii contractelor
- Efectuarea de masuratori, solutii tehnice si intocmirea ofertei

Cerinte:
- Permis categoria B.
- Bune abilitati de comunicare, negociere, organizare si interrelationare, dinamism, orientare catre rezultate.
- Cunostinte de operare PC: Microsoft Office (Word, Excel), OpenOffice.
- Persoana responsabila, organizata, integra, prezentabila.
- Bune cunostinte matematice (pentru efectuarea masuratorilor si calculelor intr-un mod corect).
- Atentie la detalii in momentul ofertarii
- Experienta pe un post similar poate constitui un avantaj.

Beneficii:
- Posibilitatea de a lucra cu cea mai mare companie din domeniu, cu produse calitative si corect evaluate (nu va fi nevoie sa vindeti produse de calitate indoielnica ascunse dupa artificii de marketing), cunoscute si apreciate la nivel national.
- Posibilitatea de a lucra cu o echipa tanara si dinamica.
- Pachet salarial atractiv (salariu fix + comision din vanzari), care creste direct proportional cu nivelul de implicare.
- Autoturism, laptop, telefon de serviciu

Persoanele interesate pot trimite CV-ul prin email (cordial_construct@yahoo . ro), prin aplicația La jumate sau direct la sediul nostru.
Multumim!

Cordial Construct Roof
ID 775930