Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari sisteme tehnice de securitate

3.500 LEI
ID 816208
acum 2 săptămâni
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal

1. Studiil medii sau superioare dublate de competente in domeniul electric.
2. Cunostinte de baza de utilizare calculator, navigare web si office.
3. Cunostinte rezonabile despre tehnicile de vanzare .
4. Experienta in vanzarea de sisteme tehnice in general.
5. Abilitati de relationare cu clientii.
6. Carnet de conducere cat. B absolut obligatoriu.

Descrierea jobului

1. Extinderea bazei de clienti ai firmei.
2. Asigurarea suportului orientat spre client
3. Consilierea tehnica a clientilor
4. Asigura realizarii targetului lunar de vanzari.
5. Salariu fix plus bonus din vanzari.

Cei interesati va rugam depuneti CV model european ca raspuns la acest anunt. Veti fi contatati telefonic pentru interviu.

Stelian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816208