Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari / Reprezentant Comercial

Salariu confidenţial
ID 822081
acum 2 săptămâni
Babeni, Valcea
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

CANDIDATUL IDEAL:
* experienta in vanzari, minim 3 ani practicati in distributia de materiale de constructii constituie un avantaj.
* abilitatea dobandirii cunostintelor tehnice legate de produse in cel mai scurt timp si capacitatea de le pune in practica la solicitarea clientilor;
* excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere;
* entuziast, activ, persuasiv;
* cunostinte utilizare internet (e-mail), modalitati de documentare si comunicare in mediul online;
* candidatii cu portofoliu propriu de clienti au prioritate;
* permis conducere cat. B, obligatoriu;
* disponibil pentru deplasari;

RESPONSABILITATI:
* studiaza piata de tamplarie pvc din zona alocata, atat din persectiva concurentei cat si din perspectiva potentialilor clienti;
* contacteaza in permanenta clienti noi, mentine si dezvolta clientii din portofoliul propriu;
* stabileste intalniri, construieste, prezinta si negociază oferta adaptata nevoilor identificate, urmarind livrarea comenzilor si incasarea platilor;
* noteaza si transmite comenzi noi fabricii;
* se adapteaza sistemului de distributie, cerintelor clientilor vechi si noi, cerintelor sistemului de lucru;

BENEFICII:
1. Excelent pachet salarial;
2. Bonusuri din vanzari, conform vanzari si incasari;
3. Autoturism;
4. Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie serioasa, solida si de succes;

Vladasel Cristian | ONEPLAST SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822081