Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari - ingrasaminte ZenGarden

Salariu confidenţial
ID 879651
acum 3 săptămâni
Blejoi, Prahova
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B
duplicate
1

Candidatul Ideal
Persona responsabila, dornica de a invăţa şi de a se dezvolta;
Abilitati de vanzari, capacitate de a dezvolta un portofoliu de clienti;
Persoană dinamică, atitudine proactivă, flexibilă, orientată spre client, abilităţi de comunicare şi negociere;
Flexibilitate, capacitate de a rezolva probleme, capacitate de lucru în echipă;
Permis auto – categoria B.
Descrierea jobului
Responsabilitati:
Se ocupa cu activitatea de vanzari si promovare a produselor comercializate de societatea noastra in domeniul ingrasamintelor ZenGarden pentru plante ornamentale, gradina, gazon, legume si pomi fructiferi, etc;
Cunoaste intreg portofoliu de produse al firmei;
Extinde in permanenta portofoliul de clienti prin activitati specifice de vanzari si marketing de vanzari: deplasari la clienti, campanii de vanzare si promovare;
Ofera clientilor consultanta cu privire la alegerea produselor;
Dezvolta si intretine relatiile cu clientii si partenerii;
Cunoaste si se mentine la curent in permanenta cu evolutiile pietei, cu produsele concurente, cu noutatile din domeniu;
Realizeaza targetele de vanzari si respecta procedurile de lucru din cadrul firmei;
Utilizeaza in cadrul procesului de vanzare sistemele de calcul si softurile din cadrul firmei respectand procedurile stabilite;
Intocmeste si prezinta periodic rapoarte de activitate si piata.

Reprezinta un avantaj:
Certificari in domeniul vazarilor;
Cunostinte cu privire la domeniul agricol, ingrasaminte, produse chimice, etc
Cunoasterea fluxului de documente comerciale intre furnizori, clienti, parteneri.
Descrierea companiei
AMBIENTUL MEU SRL
Suntem sursa dvs. de încredere pentru îngrășăminte premium pentru plante ornamentale, gazon, gradina, pomi fructiferi, etc. Cu o experiență vastă în domeniul chimiei și al agriculturii, ne dedicăm să vă oferim soluțiile perfecte pentru proiectele dvs. indiferent de natura lor.

AMBIENTUL MEU SRL,
com. Blejoi, sat Blejoi, Jud: Prahova
Facebook/IngrasaminteZenGarden
[email protected]

Ambientul Meu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879651