Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vânzări D2D

3.500 LEI
ID 869487
acum 2 săptămâni
Alexandria, Teleorman

Responsabilități:
- prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele fizice/juridice;
-negocierea și incheierea de contracte
- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti
- preponderent activitate de teren - D2D.

Cerinte:
- experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj;
- abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
- diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
- foarte bune abilitati de comunicare;

Avantaje :
- Salariu fix + comision;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
-posibilitatea de a te integra intr-o echipa tanara, profesionista, motivata;
-traininguri și oportunități de formare;
-posibilitatea de promovare in cadrul firmei;
-program flexibil;
-bonusuri in functie de performanta;

Catalin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869487