Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 2 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 3 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 4 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Acum 4 ore Dragasani, Valcea
Angajam personal control acces santier
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări / Pază și Protecție
Salariu: 3.500 LEI
Acum 8 ore Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Agent Vanzari - Breaza

3.000 LEI
ID 877343
acum 5 luni
Breaza, Prahova
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Descrierea jobului
• Vei avea un spatiu amenajat pentru brandul pe care il vei promova, care va fi amplasat dupa casele de marcat;
• Vei fi responsabil/a de promovarea dispozitivelor inovatoare;
• Vei face demersuri pentru fidelizarea clientilor si vei oferi consultanta cu privire la utilizarea dispozitivelor;
• Nu vei avea stocuri in gestiune;
• Nu vei fi responsabil pentru vanzarea propiu-zisa si nu vei incasa;
• Realizarea targetului lunar de performanta;
• Completarea zilnica a raportului de activitate.

Detalii job:
• Salariu de 3000 lei net;
• Bonus de pana la 500 de lei net, in functie de performanta;
• Training platit;
• Decont transport;
• Contract pe perioada determinata de 6 luni.
• Programul de lucru: flexibil, full time – 8 h/zi, 5 zile/saptamana