Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari

Salariu confidenţial
ID 813680
acum 3 săptămâni
Barlad, Vaslui
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal:
• Absolvent de studii medii sau superioare
• Experienta in vanzari si in relationarea cu oamenii
• Permis deconducere categoria B fara incidente majore
Descrierea jobului:
• Respectarea obiectivelor de vanzari, incasari si distributie numerica
• Vizitarea clientilor de pe ruta alocata si intocmirea necesarul de marfuri
• Mercantizarea produselor conform standardelor
• Intretinerea si dezvoltarea portofoliul de client
• Promovarea companiei in randul clientilor actuali si potentiali
• Implementeaza planul de promotii si gestioneaza eficient materialele aferente
• Identifica locatiile de volum pentru incheierea contractelor speciale
• Monitorizeaza preturile produselor in locatii
Beneficii:
• Salariu fix si bonusuri in functie de performanta
• Autoturism de serviciu
• Oportunitate de dezvoltare profesionala

SC Bambus SRL - firma de distributie produse alcoolice si non alcoolice, foods, distribuitor autorizat al produselor Bergenbier pe judetele Vaslui si Neamt.
Relatii la telefon 0749178609 sau 0749079252

bambus
ID 813680