JobZZ.ro

Agent imobiliar cu sau fara experienta

2.000 EUR
ID 880400
acum 3 luni
Craiova, Dolj

Administrativ / Logistică,    Imobiliare,    Management,    Marketing / Cercetare de piață,    Secretariat / Office / Back Office

Tip job

Full time,    Part time

Junior/Entry Level,    Manager/Executiv,    Mid-Level,    Student

duplicate
1

Căutăm agenți imobiliari entuziaști și ambitioși, dornici de colaborare într-un sistem flexibil și
avantajos.
Dacă ai abilități de comunicare, ai o atitudine pozitivă și ești orientat către rezultate, ești
candidatul ideal!
Responsabilități:
- Identificarea și atragerea de noi clienți și proprietăți;
- Gestionarea relațiilor cu clienții existenți;
- Organizarea și desfășurarea vizionărilor și întâlnirilor cu clienții;
- Negocierea și încheierea contractelor de vânzare-cumpărare sau închiriere;
- Monitorizarea și analizarea pieței imobiliare pentru a oferi cele mai bune soluții
clienților.
Cerințe:
- Experiență în domeniul imobiliar sau în vânzări (constituie un avantaj);
- Abilități de comunicare ;
- Capacitate de organizare și gestionare a timpului;
- Atitudine proactivă și orientare către client;
- Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări.
Oferim:
- Sistem de colaborare flexibil și atractiv;
- Comisioane competitive;
- Traininguri și suport continuu pentru dezvoltarea ta profesională;
- Un mediu de lucru dinamic și echipă prietenoasă.
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre trimite cv la [email protected]