Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de vanzari ruta braila-galati

Salariu confidenţial
ID 822163
acum 2 săptămâni
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat

General Agrocom Service Srl angajeaza AGENT DE VANZARI, pe perioada nedeterminata, pentru ruta BRAILA-GALATI- cu domiciliul in orasul Braila

CERINTE:
-studii medii
-bune abilitati de comunicare,negociere si planificare a activitatilor zilnice
-persoana pasionata de vanzari,dinamica, responsabila, orientata catre client si catre atingerea obiectivelor
-posesor carnet de conducere auto cat.B
-experienta in vanzari constituie avantaj

BENEFICII:
-salariu motivant(parte fixa+bonusuri+tichete de masa in val de 20 lei/zi lucratoare)
-masina de serviciu+tableta+telefon

RESPONSABILITATI:
-Construieste si mentine relatiile cu clientii deja existenti si atrage clienti noi
-Prezinta oferta companiei
-Identifica oportunitati pentru cresterea comenzilor pe categorii de produse
-Incaseaza contravaloarea comenzilor emise

Descrierea companiei
SC GENERAL AGRO COM SERVICE SRL are ca obiect de activitate :
Fabricarea preparatelor din carne;
Depozitarea si distributia pe 9 judete cu flota proprie;
Ambalarea produselor alimentare;
Confectii metalice (fier forjat);
Atelier reparatii auto pentru flota proprie;
Serviciu administrativ;
Serviciu gestionare, facturare, contabilizare;

Relatii la telefon : 0731400519- George Stroe
Cv urile se depun pe : secretariat.generalagrocom@gmail.com

Va asteptam in echipa noastra!

general agrocom service
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822163