Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de vanzari | Reprezentant comercial Braila

Salariu confidenţial
ID 809513
acum o săptămână
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Cautam un coleg pe postul de agent de vanzari , zona Braila - Galati , firma noastra (TIMO-SERV) comercializeaza snaks-uri/dulciuri (covrigei, fursecuri) si ofera seriozitate plus sistem bonusare corect pentru atingerea obiectivelor.

Candidatul ideal
Cerinte:

- Minim 1 an experienta ca agent vanzari (preferabil FMCG, retail);
- Cunoasterea pietei en gros si en detail
- Bune abilitati de negociere si comunicare
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderent in teren;
- Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);
- Orientare spre indeplinirea obiectivelor si respectarea termenelor limita;
- Capacitate de adaptare si asimilare rapida;
- Abilitati de vanzare, negociere si relationare;
- Bune abilitati de planificare;

Descrierea jobului
Responsabilitati post:

- Promovarea imaginii companiei si a produselor din portofoliu;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii din portofoliu si cu distribuitorii;
- Realizarea planului de vanzari (cantitativ si calitativ);
- Negocierea spatiilor pentru merchandising si realizarea merchandising-ului in punctele de vanzare;
- Raportarea activitatii catre superiorul direct;
- Stabilirea parteneriatelor comerciale B2B
- Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de dezvoltare a companiei
- Monitorizarea concurentei.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de realizari;
- Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala
- Mediu de lucru bazat pe comunicare deschisa

Pentru a aplica, va rugam sa trimiteti CV-ul dvs la timoserv[at]gmail . com Publi2

alex | SC TIMO SERV SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 809513