Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajez personal spalatorie auto
Maşini / Auto
Salariu: 3.000 LEI
Acum 4 zile Craiova, Dolj
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Agent imobiliar cu sau fara experienta
Full time / Part time  |  Junior/Entry Level / Manager/Executiv / Mid-Level / Student  |  Administrativ / Logistică / Imobiliare / Management / Marketing / Cercetare de piață / Secretariat / Office / Back Office
Salariu: 2.000 EUR
Acum 2 săptămâni Craiova, Dolj
Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 3 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 4 ore Alexandria, Teleorman
JobZZ.ro

Agent de vanzari Craiova - Gepeto Impex SA

Salariu confidenţial
ID 876266
acum 2 luni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Vânzări

duplicate

1

Descriere firma: Fabrica de procesare si preparare a produselor din carne cu sediul in Lumina jud.Constanta angajam AGENT DE VANZARI CRAIOVA

Candidatul Ideal

- Studii medii superioare ;

- Experienta relevanta in posturi similare constituie un avantaj;

- buna cunoaştere a mediului concurenţial de afaceri, spirit de observaţie, dinamism, gândire comercială, eficienţă, reale şi excelente abilităţi de comunicare şi negociere.

Descrierea jobului

-Cuantifică gradul de satisfacere a nevoilor clientului în corelaţie cu necesităţile identificate în momentul vânzării prin compararea produsului vândut cu produsele concurente de pe piaţă.
-Acordă asistenţă de specialitate în perioada post-vânzare la sesizarea clientului sau în conformitate cu prevederile contractului de vânzare-cumparare încheiat
-Administrează și dezvoltă portofoliul de clienţi
-Prezintă, promovează si vinde produsele în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei
-Urmărește realizarea planului de vânzări
-Intocmeşte documentele comerciale (contracte, chitante, monetare)
-Răspunde de încasarea la scadenta a sumelor datorate de către clienţii din postofoliul sau
-Participă activ la planificarea şi implementarea strategiei de vânzări
-Prospecteaza in permanenta piata pentru identificarea de noi clienti

Rugam seriozitate.Relatii suplimentare la nr.de tel. . - pers.contact Salavastru Constantin