Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de vanzari

3.000 LEI
ID 878362
acum 4 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Română
duplicate
1

Candidatul Ideal

Abilitati de comunicare, negociere si relationare cu clientii (persoane fizice si juridice);

Persoana dinamica, responsabila, orientata catre client si atingerea obiectivelor;

Spirit de echipa;

Experienta anterioara nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Prezentarea si promovarea produselor companiei;
Negocierea termenelor de vanzare, livrare si plata;
Administarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

Cerinte:

Permis de conducere categoria B;
Dispus spre a folosi masina personala in interes de serviciu;
Prezentabil si respectuos;
Initiativa, comunicare, setare

Beneficii:

Pachet salarial motivant plus comisioane;
Decontarea combustibilului;
Bonusuri in functie de performanta;
Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei;
Training inclus;
Mediu de lucru placut;
Program flexibil;
Echipa tanara, teambuildinguri periodice.

Descrierea companiei

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Brasov si etc.

Ce oferim?
Dezvoltare profesionala, oportunitati de promovare, siguranta unui parteneriat pe termen lung.

Compania noastra este in plina expansiune si avem posturi disponibile in diferite domenii.

Be positive! We are positive!

Contactează utilizatorul

Cătălina Vultur
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878362