Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam Agenti Securitate pentru obiective din BISTRITA NASAUD
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat  |  Pază și Protecție
Salariu: confidenţial
Acum 2 săptămâni Bistrita, Bistrita-Nasaud
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Agent de vanzari
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Vânzări
Salariu: 3.000 LEI
Acum 4 săptămâni Bistrita, Bistrita-Nasaud
Benzinarie in orasul Galati angajeaza personal
Petrol / Gaze
Acum 3 minute Galati, Galati
Benzinărie angajează lucrător comercial
Full time  |  Petrol / Gaze
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Agent de Vanzari

Salariu confidenţial
ID 872605
acum 11 luni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Vânzări

Suntem o companie specializata in producere si import de decoratiuni pentru fatade si interioare. Cautam agent de vanzari care sa promoveze si vanda produsele companiei si sa ofere asistenta post-vanzare pentru clienti.

Candidatul ideal:

Bune abilitati de comunicare si relationare:

Capacitate de organizare si planificare:

Experienta in vanzari constituie un avantaj:

Orientare catre client si catre rezultate:

Posesor permis de conducere cat. B:

Descrierea jobului:

Identificarea de noi clienti:

Prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre clienti :

Mentinerea si dezvoltarea bazei de clienti pe care reuseste sa o formeze:

Preponderent activitate de teren:

Se ofera un salariu motivant si bonusuri de performanta.

Va asteptam cu drag in echipa noastra si speram ca veti fi candidatul potrivit!

Va rugam atasati CV-ul in mesagerie sau pe mail: office @ ursmarket.ro