Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj
JobZZ.ro

Tehnicieni Telecomunicatii

2.000 RON
ID 665916
Telecomunicaţii | acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Fără studii superioare

Tehnician teren, instalare si intretinere servicii Telecom, clienti persoane fizice si juridice. Internet, televiziune, telefonie .Bucuresti, Ilfov, judetele Hunedoara, Caras Severin, Dolj.

Responsabilitati:

- Instalari retele de telecomunicatii, (cupru, fibra optica), CATV, cablaristructurate, instalare si configurare echipamente de retea in parametrii de calitate si rapiditate
- Intretinerea retelei de fibra optica metropolitana si interventii in caz de avarii
- Cablarea clientilor la reteaua de comunicatii;
- Executarea lucrarilor de deconectare si reconectare a abonatilor;
- Asigurarea calitatii lucrarilor executate si respectarea termenelor prevazute
- Asigurarea operatiunilor de service pentru retelele de telecomunicatii
- Lucrări pe rețeaua de fibră optică;
- Mentenanța și dezvoltarea rețelei de fibră optică;
- O bună planificare a lucrărilor pe rețea de fibră optică, precum și a instalării clienților pe soluția de fibră optică;
- Mentenanța Antene Satelit ( DTH)
- Instalare antene Satelit ( DTH)
-Posturi disponibile 50

Descrierea companiei

Daca nu ai experienta in domeniu , te vom ajuta sa inveti totul . Nu ezita ,APLICA ! Partenerul unui important operator autohton de Telecomunicatii!
Relatii suplimentare la telefoane :
0726730044 - Dl AURICA
0769977503 - Dl NICOLAE
0767400590 - Dl Vali
Cei interesati pot trimite cv la adresa email : Telecomvit@gmail.com

Distribuie pe Facebook

Sistem | Sistem
ID 665916