Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician retele de telecomunicatii

Salariu confidenţial
ID 815945
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Cerinte
• Studii tehnice
• Cunostinte in utilizarea unui smartphone si a unui laptop;
• Carnetul de conducere categorie B;
• Apt pentru lucru la inaltime;
• Abilitatea de a lucra in echipa;
• Disponibilitate pentru deplasari
Responsabilitati
• Instalări și intervenții pentru lucrări în domeniul telecomunicațiilor;
• Instalări echipamente radio/microunde;
• Rețelistică;
Ce oferim noi
• Salariu motivant ( incluzand: bonusuri anuale/proiect)
• Tichete de masa, abonament clinca privata;
Descrierea companiei
Fondata in 2007, Claritech este furnizor si integrator de system IT&C.
Distribuitor principal al Commscope/ Andrew Wireless, Asentria Corporation (www.asentria.com), Proxim Wireless, Intermapper software și colaborare in parteneriat cu soluțiile software de la NLYTE si ARANET.
Puteti gasi mai multe detalii despre noi, accesand link-ul urmator: