Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar

Salariu confidenţial
ID 819848
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar Timisoara

- Studii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică industrială)
- Bune cunoştinţe de mecanică, electricitate/ electronică, hidraulică
- Experienţa de minim 2 ani în reparaţia de utilaje de construcţii, industriale sau agricole sau în domenii conexe
- Cunoştinţe operare PC (Word, Excel; sisteme de gestiune informatica a datelor)
- Cunoştinţe minime de limba engleză – domeniul tehnic
- Permis de conducere categoria B
- Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate
- Atitudine orientată către client; corectitudine profesională; rigurozitate
- Nivel ridicat de inițiativă
- Disponibilitate pentru deplasări in judete aflate in imediata apropiere a localitatii de domiciliu

Descrierea jobului
- Efectuează, în locaţia clientului, activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor şi echipamentelor din toată gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic şi electric)
- Pune diagnosticul de stare tehnică a maşinii şi realizează analize de anomalii
- Identifică piesele de schimb necesare intervenţiilor şi le comandă
- Realizează puneri în funcţiune şi expertizări atât ale utilajelor noi, cat si ale celor second-hand (de ocazie)
- Întocmeşte documentaţia şi raportările necesare

Ce iti oferim?

Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește
Pachet salarial motivant + tichete de masa sau decontarea mesei de pranz, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de formări
Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, zile de concediu în funcție de vechimea in firma
Mașină de serviciu – pentru activitatea de teren, telefon, laptop

Descrierea companiei
Suntem BERGERAT MONNOYEUR, parte a Grupului Monnoyeur (Franta, 1906), societate constituita in Romania in 1991, cu sediul la Bucuresti (Mogosoaia). Suntem unic distribuitor Caterpillar in Romania si Republica Moldova. Comercializam si oferim service pentru: utilaje pentru constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri. Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Craiova, Pitesti si Chisinau.

Daniel Vioreanu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819848