Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer Tir

Salariu confidenţial
ID 808451
acum o lună
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare

Buna tuturor! Suntem in cautarea unor Soferi de tir pentru o companie de logistica si transport din Timisoara.
Cursele se vor realiza atat in tara, cat si in strainatate.

Cerinte:
- studii minime (8 clase);
- experienta minima de 2 ani in conducerea autovehiculelor de minim 20 t;
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala - engleza (prezinta avantaj)
- atestat sofer profesionist transport marfa [C, E];

Responsabilitati:
- efеctueаzа serviciile dе transport dе marfuri pe rute nаtionalе si internationаlе
- respecta timpii de conducere;
- incarca/ descarca marfa;
- alege rutele optime pentru alimеntаreа cu carburаnt.

Beneficii:
- salariu net;
- asigurare medicala privata;
- diurna.

Contract: pe perioada nedeterminata.

Contactează utilizatorul

Sofer Tir
Elis Dede
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 808451