Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Responsabil Parc Auto

Salariu confidenţial
ID 836833
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Ideal candidate
Cerintele nostre sunt:
- Studii medii sau superioare
- Cunoasterea legislatiei si reglementarilor din domeniul auto
- Cunostinte de mecanica auto
- Operare PC (MS Word, MS Excel)
- Bune abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa
- Capacitate de organizare, planificare si actiune
- Respectarea termenelor limita

Job description
Responsabilitatile rolului:
- Asigura intretinerea parcului auto
- Responsabil de gestionarea magaziei parcului auto (gestiunea anvelopelor de iarna/vara si a stocului de consumabile pentru masini)
- Crearea si actualizarea dosarelor autovehiculelor (termene asigurari, rovinieta, garantii, inspectii, revizii)
- Monitorizarea si verificarea consumului de carburant la masini si a respectarii traseelor
- Atribuirea de consumuri corespunzatoare la masini
- Urmarirea declararii si platii impozitului pe masini si a altor taxe aferente
- Cautarea celei mai bune oferte de la dealeri pentru achizitia masinilor
- Cautarea celei mai bune oferte de revizii / reparatii de la service-uri
- organizeaza si supravegheaza desfasurarea activitatii de transport

RESTART ENERGY
ID 836833