Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx xxx xxx Afişează telefonul
Trimite mesaj
JobZZ.ro

Reprezentant Vanzari Utilaje Agricole, Constanta

2.000 RON
ID 650811
Vânzări | acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Junior/Entry Level

  Permis de conducere: Categoria B

Agribusinessjob angajeaza pentru clientul sau, Reprezentant Vanzari Utilaje Agricole pentru judetul Constanta. Pentru detalii suplimentare, va rog sa sunati sau sa accesati pagina noastra de facebook.

Responsabilitati principale:
-prospecteaza piata, asigura procesul de vanzare si post vanzare
- vinde tractoare, utilaje agricole si piesele de schimb aferente
- gestioneaza livrarea produselor vandute si punerea lor in functiune
- asigura si transmite catre manager, raportarile saptamanale sau ori de cate ori i se solicita
- extinde portofoliul de clienti din zona arondata
- participa la actiuni destinate sa promoveze produsele din portofoliu (targuri, expozitii externe sau organizate intern)

Candidatul ideal:
- studii superioare
- domiciliu in zona arondata
- minim 2 ani experienta in vanzarea de utilaje agricole (avantaj)
- cunostinte tehnice despre utilaje agricole
- cunostinte operare PC (Office, Excel)
- carnet de conducere, cat B
- adaptabilitate, persuasiune, asertivitate, orientare catre client
- disponibil la deplasari

Beneficii:
- salariu atractiv si bonusuri de performanta
- masina, telefon, laptop
- contract perioada determinata
- cariera intr-o companie in plina expansiune

Pentru candidaturi, ne puteti contacta telefonic pentru detalii sau puteti intra pe pagina noastra de facebook agribusinessjob.com

Distribuie pe Facebook

Luminita Burghelea
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 650811