Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Recruiter - HR

3.000 LEI
ID 861504
acum 3 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Full time

Angajăm recruiter.

Cerințe :
- studii medii/ superioare;
- experiența minim 1 an în recrutarea și selectarea de personal;
- persoană foarte bine organizată;
- bune abilități de comunicare;

Responsabilități:
- identificarea și recrutarea omului potrivit la locul potrivit în organigrama noastră ;
- evidența tuturor salariaților din companie, a angajărilor, a încetării contractelor individuale de muncă, eliberare de adeverințe;
- realizarea screening-ului CV-urilor candidaților în conformitate cu cerințele postului;
- organizarea și pastrarea documentelor arhivate și a dosarelor de personal;

Oferim :
- un mediu plăcut de muncă;
- echipă tânără și dornică de succes;

Sorina
ID 861504