Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Procesare Marfa Fashion-Retail

2.100 LEI
ID 827704
acum 7 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Job FULL-TIME
Activitate: PROCESARE Marfa Fashion-Retail
Locatie: Stefanestii-de-Jos - Asigurat trasportul de la STATIE METORU PIPERA - Microbuzul pleaca cu 30 min inainte de inceprea programului
Salarizare: 2100 RON NET (SALARIUL NU INCLUDE ZILELE SUPLIMENTARE)
Program: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 (Luni -Vineri) 2 TURE.
POSIBILITATEA LUCRU SAMBATA SI DUMINICA
Salarizare zi extra: 120 RON NET/zi
Pauza: 45 min ( impartita in 2 pauze, 15 min - dupa 2 ore de activitate, 30 min - dupa 5 ore de activitate)
DESCRIERE JOB:
IdoAd Publicitate recruteaza personal pentru proiect de receptie, gestionare coduri de bare si sortare produse vestimentare in depozit logistic.
CERINTE:
• Personal calificat/necalificat;
• Persoană organizată şi responsabilă;
• Punctualitate si seriozitate;
• Dorinta de munca;
• Program de lucru: 8 ore/zi
• Experienţa anterioară nu este necesara, dar constituie un avantaj daca ati mai lucrat in domeniu.
RESPONSABILITĂŢI:
• Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform comenzilor primite
• Pregătirea şi ambalarea mărfurilor
• Repartizarea și ordonarea mărfurilor în spațiile special alocate
BENEFICII:
• Salariu motivant
• Conditii foarte bune de lucru (curatenie,sala de mese, facilitati multiple)
• Transport asigurat
• Prime de recrutare
Raluca
0738794960
raluca.dumitrache@idoad.ro

RECRUTARI BUCURESTI | SC IDO AD PUBLICITATE SRL
ID 827704