JobZZ.ro

Persoana menaj și îngrijire copil, zona Bd. Basarabia

Salariu confidenţial
ID 835569
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Au pair / Babysitter / Curăţenie

Căutăm, pentru termen lung, persoana pentru menaj și îngrijirea unui băiețel de 1 an și 11 luni, înscris la creșă cu program prelungit.

Zona: Bd. Basarabia / Costin Georgian / Diham / Sector 2

Cerințe:
- Vârsta: 45 – 60 ani,
- Experiență cu copii,
- Persoană de încredere, calmă, blândă, cooperantă, fire veselă, sociabilă, energica și atentă la detalii.

Atribuții:
- Respectarea indicațiilor în ceea ce privește regulile casei, regulilor sanitare, de conduită și comportament, instrucțiunile privind dieta sau eventuale tratamente,
- Însorirea copilului la și/sau de la creșă (800 m) (când va fi cazul),
- Supravegherea și hrănirea copilului, joacă, plimbări și timp la locul de joacă, somnul de după-amiază(dacă va fi cazul), și diverse jocuri și activități (dacă va fi cazul),
- Curățenie și gătit (când este cazul).

Reprezintă avantaje:
- Vorbitor nativ al unei limbi străine (engleză, maghiară, turcă, arabă, vietnameză, chineză, etc.) ,
- Experiență anterioară și referințe verificabile cu date de contact,
- Studii superioare sau pregătire în domeniul psihologiei/pedagogiei,
- Dovada vaccinării anti SARS-Cov-2.

Programul și salariul îl vom stabili împreună, de comun acord.

Florin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835569