Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ospatar

Salariu confidenţial
ID 839983
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Responsabilitatile postului:
1.Intampina clientii;
2.Prezinta meniul si promoveaza specialitatile restaurantului;
3.Dovedeste o buna cunoastere a meniului si raspunde la potentialele intrebari ale clientilor;
4.Transmite comanda si serveste produsele de bar / bucatarie;
5.Incaseaza nota de plata cash sau card;
6.Debaraseaza si reface masa;
7.Participa zilnic la sedintele tinute de managerul de restaurant / seful de sala pentru a fi la curent cu evenimentele zilnice, modificari din meniu, schimbari procedural;
8. Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;
9. Intocmirea inventarului.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
1. Bune abilitati de comunicare;
2. Rabdare;
3.Perseverent si orientat spre rezultate;
4.Persoana dinamica, cu spirit de echipa;
5.Abilitatea de a lucra sub presiune;
6.Prietenos, harnic, pozitiv si educat;
7. Rezistenta la stres.

Cerinte necesare ocuparii postului:
1. Experienta pe un post similar minim 2 ani;
2. Comunicare facila, energie pozitiva, prezenta placuta si aspect ingrijit;
3. Disponibilitate, flexibilitate, in functie de evenimentele desfasurate;
4. Profesionalism.

Se ofera:
1. Pachet salarial atractiv;
2. Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
3. Echipa dinamica, zambitoare, cu un spirit pozitiv.

Contactează utilizatorul

Ospatar
Public Euroconsulting
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 839983