Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operatori NDT (MT/UT/PT/RT-2) în Olanda

Salariu confidenţial
ID 690500
Producție | acum o zi
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Olanda

Tip job

Full time (normă întreagă)

Clientul nostru este o reputată companie la nivel mondial, care activează în domeniul inspecției, verificării, testării și certificării nondistructive.

Candidatul ideal:

Experiență în verificarea îmbinărilor sudate (control nedistructiv)
Certificări valabile UT/MT/PT/RT nivel 2
Permis de conducere categoria B
Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu

Descrierea jobului:

Lucrări specifice de operator control nedistructiv
Examinarea nedistructivă (NDT) a țevilor și îmbinărilor sudate (conducte/vase sub presiune)
Prezentarea rezultatelor și documentarea lor, în lb. engleză
Deplasări pe teren, la locația/locațiile indicate de companie

Se oferă:

Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție asistența în lb. română
Salariu atractiv, plata saptămânală
Cazare în condiții avantajoase, cameră proprie și WiFi gratuit
Asigurare colectivă, care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
Opțional - Închiriere autoturism, de asemenea în condiții foarte bune
Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați la numerele de telefon sau la adresele de email:

Birou Constanța:

Emilia: emilia@eastmen.eu +40 799 945 201
Elena: elena@eastmen.eu +40 799 945 202

Birou Târgu Mureș:

Zsuzsa: zsuzsa@eastmen.eu +40 799 807 723
Amelia: amelia@eastmen.eu +40 732 115 919
Razvan: razvan@eastmen.eu +40 732 007 727

Birou Utrecht:

Ana: ana@eastmen.eu +31 881 444 406

ATENTIE! Nu percepem comision sau alte taxe!

Distribuie pe Facebook

Eastmen Human Resources
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 690500