Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator facturare RADAUTI

ID 816859
acum 2 săptămâni
Radauti, Suceava
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Radburg Soft Service angajeaza Operator de facturare pentru sediul din Radauti
Candidatul ideal
• -Experienta relevanta de lucru intr-un sistem de facturare;
• -Notiuni de contabilitate primara referitoarele la principalele documente aferente unui process de vanzare (facturi, chitante, avize de expeditie, procese verbale etc);
• -Minim studii medii;
• -Experienta relevanta intr-un sistem de facturare;
• -Gandire analitica si atentie la detalii;
• -Spirit de echipa, atitudine pozitiva;
• -Initiativa si proactivitate.
Descrierea jobului:
• Primeşte şi prelucrează comenzi;
• Facturează comenzile primite conform procedurilor interne;
• Monitorizeaza comenzile in toate stadiile, pana la primirea marfurilor de catre client;
Cv-urile se trimit pe adresa de mail: lavinia.botusan@radburgsoft.ro

Radburg Soft Service
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816859