Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Operator comenzi online/ administare site/ vanzator showroom

2.000 LEI
ID 827760
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări

Responsabilități:
1. Emitere facturi, awb si colete. Prealuare/procesare/ambalare/verificare comenzi online.
2.Administrare site: adaugare produse pe site, verificare preturi, campanii de reducere , promovare Facebook ,Instagram ,
Newsletter clienti
3 .Vanzator showroom
Activitatea se desfasoara la showroom-ul nostru din Str. Eugen Ionesco nr 4 - cart. Zorilor - Cluj Napoca . Activitatea principala este cea de la punctele 1 - 2 si se completeaza cu servirea clientilor din showroom atunci cand este cazul, ceea ce implica: prezentarea produselor catre clienti, asistarea clientilor, aranjarea produselor in magazin si emiterea documentelor de vanzare(bon fiscal/factura).
Telefon info: 0752148800 sau mail : guara@guara.ro

guara | Guara Moda SRL
ID 827760