Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitori constructii

Salariu confidenţial
ID 821983
acum 3 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Dorim sa angajam:
- muncitori in constructii : dulgheri, fierari betonisti,operatori utilaje , muncitori necalificati
Descrierea jobului
Cunostinte in constructii: dulgherie, montaj fier-beton, operere utilaje, muncitori necalificati.
Muncitor, bun meserias, cu spirit de echipa.
Activitate santier – Bacau

Descrierea companiei
Firma noastra, este o firma de constructii din Bacau, ce are o indelungata experienta in domeniul constructiilor de cladiri rezidentiale si nerezidentiale cu lucrari executate atat in judetul Bacau cat si in alte judete ale tarii.

Detalii suplimentare la telefon – 0773.927.680

ESCOSA CONSTRUCT
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821983