Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanici auto camioane si tinichigiu auto

6.000 LEI
ID 860606
acum 2 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

LKW STORE angajeaza Mecanici camioane si Tinichigiu auto pentru punctul de lucru din Braniste, Jud Dolj.

Cerinte :
- Respectarea metodologiei de lucru;
- Respectarea termenelor stabilite;
- Spirit de echipa;
- Rigoare;
- Atentie;
- Eficienta;
- Experinta in mecanica auto camioane, sistemul de franare hidraulica și pneumatic, constituie avantaj.
Descrierea jobului
- Efectueaza, impreuna cu ceilalti mecanici din echipa, reparatiile mecanice la camioanele repartizate de catre responsabilul de service;
- Asigura o inalta calitate de executie a lucrarilor si respecta termenele de executie;
- Are obligatia de a semnala superiorului orice problema legata de calitatea deficitara a reparatiilor efectuate in service sau alte probleme legate de procesul de servisare.

Beneficii:
- Se ofera salariu atractiv si sistem de bonusare conform performantei;
- Bonuri de masa;
- Mediu de lucru modern, stabil, sigur si placut.

Daniela Mirea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860606