Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj
JobZZ.ro

Mecanic auto Otopeni si Vitan

Salariu confidenţial
ID 655738
Maşini / Auto | acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Midocar angajeaza in ambele sedii Mecanic auto:

CERINTE:
Absolvent studii medii tehnice de specialitate si curs mecanic auto
Experinta minim 1 an intr-un post similar( experienta in concernul VW prezinta un avantaj)
Capacitate de organizare
Capacitate de lucru in echipa

RESPONSABILITATI:

Efectueaza lucrarile conform documentatiei si indicatiilor de lucru primite de la tehnician sau seful de atelier;
Asigura o inalta calitate in executie;
Respecta timpii de executie si termenii de finalizare;
Completeaza cu exactitate pe fisa de reparatie lucrarile efectuate si timpul lucrat aferent fiecarei pozitii;
Consemneaza pe fisa de reparatie necesarul de piese precum si neregulile descoperite cu ocazia verificarilor;
Asigura intretinerea curateniei in atelier, a aranjarii documentatiei ,a sculelor si utilajelor din atelier;
Asigura intretinerea periodica a SDV-urilor din dotare si a utilajelor de atelier

Oferim:

Salariu de baza+plata la ore productive
Transport
Scolarizari
Conditii de munca peste medie(sala de mese, dusuri)
Abonament medical la clinica privata
Program de lucru 7.30-16.15

Distribuie pe Facebook

Pascu Irina
ID 655738