Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manager de productie

Salariu confidenţial
ID 815209
acum o săptămână
Oravita, Caras-Severin
Domeniu de activitate

Management

F Recruitment International recrutează MANAGER DE PRODUCȚIE pentru o fabrică din industria lemnului.
Salariu: negociabil, în funcție de experiență.
Locație: Oravița (Caraș – Severin)
Cerințe:
- Cunoștințe avansate de limba engleză sau franceză;
- Experiență pe un post de conducere de min. 2 ani;
- Vârsta: peste 30 de ani.
- Bune calități organizatorice specifice mediului industrial;
- Bune abilități de comunicare și coordonare a echipei;
Responsabilități principale:
- Planifică si gestionează activitatea de producție în conformitate cu termenele de livrare si condițiile de calitate stabilite;
- Gestionează în mod eficient resursele umane, materiale și informaționale;
Așteptăm aplicațiile dvs. la adresa de e-mail candidati@frecruitment.ro. Pentru mai multe informații, ne puteți contacta la nr. de telefon 0725 54 66 46.