Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lustruitor/slefuitor piatra/marmura

2.200 LEI
ID 825507
acum 4 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Producție,    Construcţii / Amenajări

5 posturi disponibile !

Telefon: 0765.971.099

0740.178.940

Fabrica de monumente funerare din marmura si granit angajeaza lustruitor/slefuitor marmura/granit.

Daca nu aveti experienta in domeniu nu este nici o problema, va vom califica noi la locul de munca!

Responsabilitati:

Slefuirea si lustruirea monumentelor funerare din marmura si granit cu masina de slefuit

Curatarea periodica a zonei de lucru desemnata

Curatarea echipamentelor de lucru

Cerinte:

Cunostinte in folosirea masinilor de polisat/slefuit /polizor unghiular ( nu este obligatoriu)

Abilitatea de a taia cu discul ( nu este obligatoriu )

Beneficii:

-pachet salarial atractiv

-prima pentru productie peste media stabilita ( dupa o experienta de minim 6 luni in cadrul companiei)

Craiova, Aleea 1 Simnic nr. 52, 200100 Județul Dolj

Alexandru Bardinici | SC MARMOLUX SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825507