Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucratori comerciali - Rompetrol Fetesti Autostrada

2.540 LEI
ID 826488
acum o săptămână
Fetesti, Ialomita
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Responsabilitățile pentru această poziție sunt următoarele:
- Vânzarea de combustibil și produse din magazinul stației;
- Întocmirea documentelor fiscale și efectuarea monetarului;
- Buna comunicare cu clienții;
- Asigurarea curățeniei și a ordinii în stația de distribuție carburanți.

îți oferim următoarele beneficii:
- Program de lucru flexibil în ture, astfel încât să ai timp și pentru prietenii și hobby-urile tale;
- Venituri extra, peste salariul net, prin efectuarea orelor suplimentare rezultate din lucrul în ture;
- Tichete de masă, pentru extra venit și momente delicioase;
- Bonus de loialitate acordat în luna decembrie angajaților cu vechime mai mare de 12 luni, deoarece sărbătorim loialitatea;
- Bonus trimestrial acordat angajaților stațiilor clasificate cu mândrie în top 30 în trimestrul încheiat;

Gabriel
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826488