Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator spalatorie curatatorie haine Cumpana

Salariu confidenţial
ID 819701
acum 4 zile
Cumpana, Constanta
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Candidat ideal
Persoana cu atitudine pozitiva, serioasa, responsabila, atenta la detalii
De preferat cu experienta in domeniu mimim 1 an
Descrierea jobului
- receptionarea rufelor/lenjeriei murdare , soratrea acesteia, spalarea, uscarea, calcarea, impaturirea si infolierea hainelor si a celorlalte produse textile
- aplicarea tratamentelor anterioare spalarii necesare indepartarii petelor
- dozarea detergentilor , prin selectarea programului masinii
- identificarea temperaturii si a programului si utilajului la care articolele trebuiesc uscate
- identificarea tipului de tesatura, identificarea temperaturii si a programului, precum si a echipamentului la care rufele trebuiesc calcate
- pastrarea spatiului de lucru curat
Beneficii
- contract pe perioada nedeterminata (Avem deschis tot timpul anului)
- tichete de masa
- oferim cursuri de specializare
-transport asigurat cu autoturisul firmei ( domiciliu - firma dus-intors)

Spalatoria Christonia
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819701