Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Lucrator comercial in domeniul floristic Garden Center Orade

2.400 LEI
ID 826478
acum 3 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Descriere

Lucrator comercial
Candidatul ideal:

- persoana dinamica si comunicativa, cu inclinatii catre natura/arta/handmade, dornica sa invete lucruri noi.

- punctual, serios, amabil in relatia cu colegii si clientii magazinului

- pot constitui un avantaj: experienta anterioara intr-o florarie sau in vanzari (poate fi un avantaj din punct de vedere al comunicarii cu clientii si operarii casei de marcat), dexteritatea in utilizarea pc-ului.

- experienta in domeniul floristic nu este necesara, insa consideram ca prin implicare si pasiune, cunostintele necesare pot fi asimilate cu succes

Responsabilitati / mediu de lucru:

- vanzarea produselor companiei (plante si accesorii, flori la fir, decoratiuni)

- intretinerea plantelor din magazin, dar si a florilor taiate

- gestionarea si realizarea comenzilor trimise de catre clienti

- evidenta stricta a actelor din magazin

- evidenta stricta a incasarilor

- evidenta stricta a stocurilor

Ioana
ID 826478