Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx xxx xxx Afişează telefonul
Trimite mesaj
JobZZ.ro

Junior/Middle Front End / Back End Developer

Salariu confidenţial
ID 632597
IT | acum o săptămână
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

IT

Job-ul constă în dezvoltarea de platforme / aplicații / site-uri web.

Este necesară experiența de lucru cu următoarele tehnologii: HTML5, CSS3, Javascript, AngularJS, Postgresql. Constituie un avantaj experiența de lucru cu următoarele tehnologii: Bootstrap (sau alt framework html/css), .

Responsabilități:
- tot ce este legat de cod: elaborare, depanare, testare;
- sugestii de perfecționare soluții sau design, împărtășirea cunoștințelor cu membrii echipei, muncă în echipă, lucrul în proiecte multiple;

Beneficii:
- program de lucru flexibil;
- salariu motivant adaptat permanent la nivelul de productivitate;

Distribuie pe Facebook

YourConsulting
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 632597