Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Instalator Sanitar

6.000 LEI
ID 827572
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări,    Mentenanță / Instalații

Full time

Candidatul ideal:

Sudinstal este in cautarea unei persoane motivate si ambitioase cu varsta pana in 40 ani pentru postul de instalator.

Cerinte:

- Cazier judiciar fără înscrisuri
- Experienta in domeniu: minim 5 ani
- Varsta: pana in 40 ani
- Permis de conducere
- Diploma instaltor

Descrierea jobului:

- Lucrul cu tevi cupru, ppr, pexal, pp, pvc
- Schimbat robineti. baterii, WC-uri, cazi, sifoane pardoseala, etc.
- Montaj masini de spalat rufe si vase (inclusiv incorporabile), calorifere, centrale, cabine/cadite dus, etc
- Utilizare echipamente pentru desfundări
- Renovare instalatii apartamente si case
- Intocmire documente aferente finalizării unei lucrări (chitante și procese verbale)

Ce iti oferim noi:

- Salariu: 5800-6400 LEI net
- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- Masina de serviciu

Esti interesat de propunerea Sudinstal?
Trimite-ne CV-ul tau sau apeleaza-ne la numarul de telefon afisat!

Sudinstal
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827572