Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaze

Salariu confidenţial
ID 832495
acum 2 luni
Tulcea, Tulcea
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Descrierea locului de muncă

Cerințe:

- Studii / atestate / certificat de calificare profesională;
- Minim un an experiență pe specialitatea cerută;
- Minime cunoștințe de operare pe calculator;
- Rezistență la stres;
- Disponibilitate de deplasare pe șantierele din țară;
- Permis de conducere categoria B – reprezintă un avantaj;
- Persoană disciplinată, cu un comportament etic și dedicată.

Abilități:

- Abilități de a face față unui volum ridicat de muncă;
- Abilități de integrare într-un colectiv și adaptare profesională;
- Abilități de îndeplinire a sarcinilor specificate în fișa postului.

Descrierea jobului:

- Pregătirea operațiile de montaj;
- Identificarea și amenajarea traseelor conductelor de canalizare;
- Executarea sistemelor exterioare de alimentare cu apă;
- Montarea rețelelor exterioare de apă îngropate în sol;
- Montarea pompelor în serie și în paralel în funcție de cerințele documentației de execuție;
- Punerea în funcțiune a instalației conform prevederilor documentației tehnice;
- Alegerea SDV-urilor și AMC-urilor în conformitate cu lucrările și tehnologiile ce trebuie aplicate;
- Identifică și aplică normele de PM si PSI specifice;
- Localizarea și analizarea eventualelor defecțiuni;
- Verificarea montajelor executate.

Beneficii:

- Se acordă salariu avantajos;
- Se acordă cazare și transport pentru deplasările pe șantierele din țară.