Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx xxx xxx Afişează telefonul
Trimite mesaj
JobZZ.ro

Impiegat registru miscare

Salariu confidenţial
ID 657565
Alt domeniu | acum 4 zile
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Alt domeniu

CANDIDATUL IDEAL:

Certificat de calificare;
Aviz medical;
Aviz psihologic;
Vechime minim 3- 5 ani.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Coordoneaza, conduce si executa toate operatiunile legate de executarea manevrei vehiculelor feroviare conform procesului tehnologic.

Oferta:

- posibilitate de lucru într-un mediu dinamic alături de o echipă de profesionişti;
- pachet salarial motivant;
- tichete de masă

DESCRIEREA COMPANIEI:

REMAT BRASOV S.A. Este una dintre cele mai mari firme active in domeniul reciclării, cu capital privat integral romanesc, fiind prezentă prin punctele sale de lucru în judetele:, Brașov, Bacau Cluj, Covasna, Dolj, Harghita, Iași, Mureș si Sibiu.

Distribuie pe Facebook

REMAT BRASOV S.A.
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 657565