Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar depozit

Salariu confidenţial
ID 835462
acum 4 săptămâni
Fundulea, Calarasi
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

• Candidatul ideal
- experienta de minim 2 ani ca si gestionar depozit
- persoana dinamica si responsabila, organizata, orientata spre rezolvarea problemelor, avand capacitate de analiza si sinteza si abilitati de comunicare si relationare,implicare;
- cunostinte PC: Outlook, MSOffice (Word, Excel).
- utilizarea unui soft de gestiune

• Descrierea jobului
- Urmărirea stocului și gestionarea acestuia
- Pregatirea comenzilor primite pentru transport
- Verificarea stocului prin inventare periodice
- Gestioneaza buna desfasurare a activitatii in depozit
- Procesarea comenzilor interne venite per proiect, ajutarea colegilor care gestionează aceste proiecte (manageri de proiect, șef de atelier, etc.)
- Alcătuirea de bonuri de consum, Avize de însoțire marfă
- Coordoneaza echipa din subordine

• Oferta:

- pachet salarial motivant;
- posibilitatea dezvoltarii personale intr-o companie de succes;

Contact : tel - 021.457.12.12/0766666032
e-mail hr@reflexfatade.ro

Reflex Fatade | Reflex Fatade
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835462