Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar Depozit

700 EUR
ID 827152
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Căutăm coleg, pentru postul de GESTIONAR DEPOZIT:

CANDIDATUL IDEAL:

- experienţa într-un post similar constituie un avantaj;
- persoană activă, amabilă, comunicativă, cu iniţiativă.

Cerinţă obligatorie:
- permis de conducere categoria B.

DESCRIEREA JOBULUI:

Responsabilităţi:
- RECEPȚIA CALITATIVĂ ȘI CANTITATIVĂ A MĂRFURILOR PE BAZA DOCUMENTELOR SPECIFICE;
- cunoaşte magazinul şi produsele din magazin;
- asigură gestiunea corectă şi completă a metodelor de plată şi a produselor la casa de marcat;
- disponibilitate pentru lucrul în două schimburi;
- îndepărtează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;
- raspunde solicitării clienţilor cu privire la informaţii despre produse şi preţuri;
- asigură curăţenia la locul de muncă.

BENEFICII:
- mediu de lucru plăcut;
- posibilitatea dezvoltării profesionale;
- pachet salarial motivant;
- instruire la locul de muncă.

Staicu Alina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827152