Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar

Salariu confidenţial
ID 822152
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Candidatul ideal:

Studii medii sau superioare;
Experienta minim 2 ani intr-un post similar;
cunostinte operare PC;
foarte bune abilitati de comunicare, organizare, planificare;
persoana dinamica, responsabila, rezistenta la efort fizic;
abilitati de coordonare a echipei din care face parte
Descrierea jobului:

Organizarea depozitului si receptia produselor calitativ si cantitativ;
Gestionarea stocurilor cat si a documentelor specifice;
Efectueaza activitati specifice de gestiune: intrari/iesiri, transferuri, livrari, retururi;
Efectueaza inventarul stocului de marfa
Aranjeaza marfa in depozit.;
Participa la activitati de manipulare a marfii in depozit;
Inregistrarea documentelor in sistemul informatic;

Contactează utilizatorul

Gestionar
Regency Company | Regency Company
ID 822152