Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Front Desk Officer Bucuresti

Salariu confidenţial
ID 844935
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cerinţele candidatului:
Studii medii/superioare;
Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit – cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
Cunoaşterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Ţinută business;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Loialitate şi confidenţialitate;
Atentie la detalii si abilitati excelente de comunicare
Descrierea postului :
Asigură un flux informaţional eficient între departamentele companiei;
Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
Înregistrarea documentelor externe primite prin e-mail, curier;
Înregistrarea documentelor interne şi distribuirea lor către departamentele respective;
Menţinerea relaţiilor cu furnizorii (papetărie, telefonie mobilă, etc.);
Programari , incasari, raportari;
Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;
Beneficii :
Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru plăcut şi profesionist;
Locatie ultracentrala, pta Romana
Program de lucru:full time
Detalii clinica: www.dexclinic.ro