Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Firma Global Plast angajeaza Ambalatori manuali

2.200 LEI
ID 865619
acum o lună
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Angajam Ambalatori Manuali la o fabrica care se ocupa cu produse de curatenie, menaj si uz casnic in Bucuresti.

Contractul pe perioada nedeterminata!

Program de luni pana vineri de la 08:30-17:30 cu 1 ora pauza de masa

Sambata se lucreaza de la 07:00-13:00 si sa plateste separat (90lei/ sambata)

Candidatul ideal:

Serios;
Atenție la detalii;
Capacitatea de a efectua sarcini repetitive.
Responsabilitati:

Verificare vizuala si sortare
Asamblare
Infoliaza paletul manual
Raporteaza cantitatea de cutii ambalate la sfarsitul schimbului
Oferim:

Pachet salarial fix (2000lei net), dupa 3 luni salariul va fi de 2200lei net
Bonusuri de performanta
Tichete de masa 500lei
Transport asigurat de la statia de metrou Republica
Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon 0738.846.191

Mult succes!