Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Electromecanic pentru service si montaj, Timisoara si vestul

6.000 LEI
ID 845518
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerinte:
- Experienta in domeniul mecanic si electric, automatizari (absolvent al unei facultati tehnice)
- Cunostinte tehnice: electromecanica, electrica, identificarea erorilor pe baza schemei electrice, desen tehnic
- Abilitatea de a identifica rapid erorile din sistemul electric (PLC)
- Disponibilitate la deplasari in judetul Timis si vestul tarii
- permis conducere categoria B (obligatoriu)
- Cunostinte limba engleza nivel mediu sau/si germana, cel putin limbaj tehnic
Responsabilitati:
- Efectueaza mentenanta electrica/mecanica a echipamentelor conform contract/ program de mentenanta
- Instalarea la sediul clientului si punere in functiune a echipamentelor noi achizitionate, inclusiv instruirea operatorilor

Descrierea jobului:
- Identificarea problemelor atat pe partea electrica cat si mecanica
- Efectuare diagnoza in vederea stabilirii defectiunii, remediere defectiune (montaj piese)
- Planificarea lucrărilor (cu suport firma), participarea la întâlniri de lucru și raportarea lucrarilor
- Colaborarea directa cu responsabilii de service ai firmelor producatoare
- Executia de reparatii la cerere (posibilitate de interventie in 12 h in cazuri de urgenta)
- disponibilitatea participarii la cursuri de specializare in Germania, atunci cand este cazul

Firma MB TRADING S.R.L. se ocupa cu vanzarea, montarea, service-area si intretinerea masinilor industriale de curatat, sablat sau debavurat piese.
Informatii suplimentare pe: www.mbtrading.ro si www.debavurare.ro

Beneficii:
- Salariu net, in functie de aptitudini: 4.000 – 6.000 RON
- Instruiere la fimele producatoare din Germania
Daca doriti sa aplicati la acest post, va rugam sa transmiteti CV la:
e-mail: [email protected], tel. 0730 693 270, Marius Breaz

MB TRADING
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845518