Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Educator

Salariu confidenţial
ID 845605
acum o săptămână
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Full time

EDUCATOR
Angajăm educatoare blândă și răbdătoare, creativă, cu o atitudine pozitivă, energică și optimistă care iubește copiii, care se adaptează nevoilor fiecărui copil și își dorește să se dezvolte și să facă parte dintr-o echipă cu suflet, placută.

Cerințe:
-studiile de specialitate (Liceul Pedagogic, Facultatea de Științe ale Educației, PIPP);
- experienta concreta in domeniul educational;
- calificare/ definitivat in domeniu (avantaj);
- cunoasterea limbii engleze (avantaj);
- dorinta de perfectionare;
- abilități de organizare și comunicare;
- capacitate de control a propriilor emoții, calm și înțelegere în abordarea situațiilor;
- seriozitate, implicare, creativitate, empatie, responsabilitate, rabdare si deschidere catre nou.

Responsabilități:
- coordonarea unei grupei;
- proiectarea activitatilor instructiv-educative;
- realizarea activitatilor didactice;
- evaluarea rezultatelor invatarii;

Beneficii oferite:
- salariu motivant care poate crește în funcție de gradul de implicare, experienta și asumare a unor proiecte suplimentare;
- doua educatoare la grupa;
- colegi tineri si foarte bine pregatiti
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- asigurarea unei mese calde/ zi din bucataria proprie;
- grupe de pana la maximum 15 copii;
- echipa tanara, mediu placut.